Çekmeköy Toner Dolum Firmaları

Kaliteli, problemsiz, dolum sonrası servis aracımız ile olası problemlere çözüm ilgisi,

Kaliteli, problemsiz, dolum sonrası servis aracımız ile olası problemlere çözüm ilgisi,

tonerci
Kaliteli, problemsiz, dolum sonrası servis aracımız ile olası problemlere çözüm ilgisi.
müşterilerimiz iki şekilde kartus -toner dolumu tercihinde bulunurlar, öncelikle ucuz fiyatlı mal ve hizmet talebinde bulunan son kullanıcılar vardır, bu kullanıcılar fiyat düştükçe kalitenin, kullanılan tozun, kartuşun temizliğinin vb diğer hizmetlerin kalitesinin düştünü bilmezler, sonra müşteri memnuniyetsizlikleri başlar,
Birde kaliteli dolum ürünleri tercih eden müşterilerimiz vardır, bu müşterilerimiz orjinal sarf malzeme almayı göze almış olanlardır, bu müşterilerimize her dolumda %95 orjinal kalitesinde baskı taahütünde bulunarak her dolumda sadece toz transferi değil, drum-silindir(mavi yada yeşil renkli ), drum blade, pcr, şarj roler gibi parçaların gerektiğinde dolumcu tarafından değişştirilmesi gibi hizmetlerde sunarak süreklilik arz edecek çalışma sürecini bir nevi ikame ediyoruz.
0216 398 39 44.
tonerci

Diğer Haberler

Sayfalar

 

Hızlı Erşim

Bizimle iletişim kurmak için iletişim sayfamızı kullanabilir veya aşağıdaki e-posta ve telefon bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ofis : +90 216 398 39 44
Fax: +90 216 316 52 45
Gsm : +90 546 462 87 85 - 554 584 64 10
Email :

Ürün Sipariş Formu

Acil toner siparişi için aşağıdaki formu lütfen eksiksiz doldurunuz.

Bu form doğrudan adresine gönderilmektedir. Form haricinde de bu e-posta adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen e-posta adresinizi doğru olarak belirtin.

Diğer Kuruluşlarımız

Toner Ofisi : www.tonerofisi.com