Çekmeköy Toner Dolum Firmaları

Muadil kartus - toner modelleri listemize girmiştir.

Muadil kartus - toner modelleri listemize girmiştir.

tonerci
Büro makineleri işletmeler için her zaman gizli maliyet unsurudur. Son kullanıcılar detaylı bilinçlenene kadar bir çok deneyim yaşarlar. En sonunda "en ucuzu almayı değil en kalitelisini en ucuza almayı" prensip haline getirirler. Piyasada kartus - toner sarf malzeme arz- talep ilişkisi yükselmeye başlayıca ithalat oranı ile beraber ithalatçı oranıda yükselince ithal ürünler konusunda  müşteri memnuniyetsizliğide artmaya başladı. İstanbul anadolu yakasında kadıköy - tuzla - beykoz - çekmeköy halkasında müşterilerimizle "sıcak satış ve teslimat" süreclerinde edindiğimiz deneyimler en çok arızalarda geri dönüş ilgisizliği, uyumsuz sarf malzeme, baskı adedi sayısındaki tutarsızlıklar ön plana çıkmaktadır.

Hp, Samsung, Xerox, Brother, Canon, Lexmark, Epson, vb markaların muadil - orjinal sarf malzemleini bizdende talep edebilirisiniz.
tonerci

Diğer Haberler

Sayfalar

 

Hızlı Erşim

Bizimle iletişim kurmak için iletişim sayfamızı kullanabilir veya aşağıdaki e-posta ve telefon bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ofis : +90 216 398 39 44
Fax: +90 216 316 52 45
Gsm : +90 546 462 87 85 - 554 584 64 10
Email :

Ürün Sipariş Formu

Acil toner siparişi için aşağıdaki formu lütfen eksiksiz doldurunuz.

Bu form doğrudan adresine gönderilmektedir. Form haricinde de bu e-posta adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen e-posta adresinizi doğru olarak belirtin.

Diğer Kuruluşlarımız

Toner Ofisi : www.tonerofisi.com